ISSN 1335-8715

08-11-2006   Peter Frišo   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Eurofeministky na Slovensku

Desiateho októbra 2006 navštívil Slovensko výbor Európskeho parlamentu pre práva žien a rodovú rovnosť pod vedením slovenskej kresťanskej demokratky Anny Záborskej. Výbor, ktorého jedinou zmysluplnou činnosťou môže byť jeho zánik, prezentoval tradičné protiskutočnostné snahy postaviť sa proti stvoriteľskému dielu Boha, a toto naprávať podľa šablón pomýlených feministických teórií.

Reakcia na príspevok

RE: jednokto
autor: D
pridané: 13-11-2006 2:53


Vykresy sme dostavali. Vodovky nie, ale kriedy a temperky boli skolske(vytlacili dvom vzdy trocha na papier vedla). Logaritmicke pravitka a tabulky nam nosili, neskor sme fasovali, ale normalne pravitka bolo, ano, treba kupit.
Dve do lavice som napisal? Jedna pre dvoch do jednej lavice, cize na skole ich bolo tipujem tak 15 kusov. Jasne ze tabulky, ale bolo treba ist s dobou a zavadzat do vyucby vydobytky socialistickej ekonomiky. Ci ten zazrak vedel aj sin, cos tak to si uz vazne nepamatam.
P.S.
Chybaju Ti tabulky? :-)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group