ISSN 1335-8715

08-11-2006   Peter Frišo   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Eurofeministky na Slovensku

Desiateho októbra 2006 navštívil Slovensko výbor Európskeho parlamentu pre práva žien a rodovú rovnosť pod vedením slovenskej kresťanskej demokratky Anny Záborskej. Výbor, ktorého jedinou zmysluplnou činnosťou môže byť jeho zánik, prezentoval tradičné protiskutočnostné snahy postaviť sa proti stvoriteľskému dielu Boha, a toto naprávať podľa šablón pomýlených feministických teórií.

Reakcia na príspevok

RE: Friso by si uz nkonecne mal najst frajerku...
autor: tato
pridané: 12-11-2006 19:52


Ak Ti dobre rozumiem mala dedinska komunita tej sa postavit neda, ale kamoskam bez problemov . Tomu to vazne nerozumiem . Ty nechces vidiet nieco, co inde vidis perfektne . V com je ina ta "dedinska komunita" od "kamosiek" ? Tie tlaky, tie vzorce spravania, ktore vycitas (nielen Ty) dedinskej komunite je v meste, mozno v inom rozmere (ja som to nazval kamosky), takmer identicke .
" Ja sa odvolavam na anglicko zvacsa, ale obavam sa,..."
Jasne , ja som to skor myslel vseobecne . Mam taku skusenost, ked vacsina (nehovorim o Tebe) povie o "temnom stredoveku" a hovoria o 19. mozno 18. storoci .


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group