ISSN 1335-8715

08-11-2006   Peter Frišo   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Eurofeministky na Slovensku

Desiateho októbra 2006 navštívil Slovensko výbor Európskeho parlamentu pre práva žien a rodovú rovnosť pod vedením slovenskej kresťanskej demokratky Anny Záborskej. Výbor, ktorého jedinou zmysluplnou činnosťou môže byť jeho zánik, prezentoval tradičné protiskutočnostné snahy postaviť sa proti stvoriteľskému dielu Boha, a toto naprávať podľa šablón pomýlených feministických teórií.

Reakcia na príspevok

RE: RP a manzelstvo.
autor: Milton
pridané: 12-11-2006 19:42


"Tomu nerozumiem, ved vyssie hovoris o naviazani na "manzela/manzelku"?"

Pisal som "NEviazane na" a nie "NAviazane na". Asi si to len zle precital. Dnes ak mas manzela/manzelku ktory nepracuje, mozes si k svojmu nezdanitelnemu minimu pripocitat aj jeho/jej nezdanitelne minimum(alebo nejak tak to je, neviem presne). Toto je ta danova vyhoda ktoru manzelia maju oproti nezosobasenym parom. Cize zrusit tuto moznost.

Co sa tyka detsky pridavkov je to podla mna uplna zvratenost aby stat daval peniaze ludom na deti. V Rusku to uz doslo tak daleko ze politici vyzyvaju na rodenie deti a davaju rozne "odmeny" za narodenie dietata, v Ceskej republike obdobne, tusim 15000KC pri narodeni dietata, 1000KC pri prvom skolskom roku atd. atd.

Pomoc o ktorej hovoris ty, predsa uz teraz existuje. Mame bezplatne skolstvo a zdravotnictvo, dokonca povinnu skolsku dochadzku, take tieto statky ma zabezpecene kazde dieta bez ohladu na sikovnost, schopnosti a ochotu rodicov.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group