ISSN 1335-8715

08-11-2006   Peter Frišo   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Eurofeministky na Slovensku

Desiateho októbra 2006 navštívil Slovensko výbor Európskeho parlamentu pre práva žien a rodovú rovnosť pod vedením slovenskej kresťanskej demokratky Anny Záborskej. Výbor, ktorého jedinou zmysluplnou činnosťou môže byť jeho zánik, prezentoval tradičné protiskutočnostné snahy postaviť sa proti stvoriteľskému dielu Boha, a toto naprávať podľa šablón pomýlených feministických teórií.

Reakcia na príspevok

RE: jednokto
autor: D
pridané: 12-11-2006 16:36


To si pamatam tiez, ze boli take problemy(ale to skor preto, ze skoly nemali peniaze), ale nazov sa zachoval :-)
"Ja si ale myslim, ze dnes uz mame na dostojnejsi zivot."
Zial ano. Na druhej strane, kazdy mera dostojnost svojej existencie vo vztahu ku tomu, ako ziju ini. A vela deti, vzhladom na vyrazne rozdielne moznosti dnes, to vnima inak a tomu zodpoveda aj to, ako si dokazu vazit, pre jedneho obyvacajne pre ineho vzacne, alebo nedostupne veci. Je to dane do velkej miery aj vychovou. Mnohe si vazia obycajne veci mozno viac ako my. Dokonca pomocky do skoly...to vsetko sme z velkej casti dostali, nebolo toho dokonca tolko treba od statu a dnes to robi mnohym rodicom vrasky na cele, vnasa stres do rodin. Ja som kalkulacku drzal az niekde na strednej, nosili nam ich dve pre jednu lavicu, s takym hospajucim ruskym elektronkovym displayom.
Tu sa prihovaram, aby sme v ramci moznosti trochu spolocne detom vo svojej blizkosti pomahali. Zakupenie zakladnych pomocok pre deti je len mala nakladova polozka, ktoru si moze dovolit vacsina podnikatelov aj "podnikavcov" bez nejakej ujmy.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group