ISSN 1335-8715

08-11-2006   Peter Frišo   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Eurofeministky na Slovensku

Desiateho októbra 2006 navštívil Slovensko výbor Európskeho parlamentu pre práva žien a rodovú rovnosť pod vedením slovenskej kresťanskej demokratky Anny Záborskej. Výbor, ktorého jedinou zmysluplnou činnosťou môže byť jeho zánik, prezentoval tradičné protiskutočnostné snahy postaviť sa proti stvoriteľskému dielu Boha, a toto naprávať podľa šablón pomýlených feministických teórií.

Reakcia na príspevok

RE: jednokto
autor: D
pridané: 11-11-2006 16:06


:-)
Ale zase treba povedat, ze tam boli zdravotne sestry a ani zo skolky si okrem takej velkej drevenej stavebnice, co sa z nej dali stavat velke nadupadne a pojazdne veci, spankoveho teroru a osuchanych laminatovych(?) tanikov(plast to urcite nebol), tak vela nepamatam.
(z jasli, vanicky, drevenu osuntelu kacicku, co nechcela poriadne plavat a kupanie(navlacili vane,mrskli nas do vane a cvachtali sme sa po skupinach),dokonca sme mali saunu(ale na to mam skor negativne spomienky,som sa tlacil ku takej strbine, cez ktoru bolo vidiet von),kakavo s namocenym rozkom na velkych tackach, pre vsetky detiska,kamosky a pokakanych kamaratov...aj ja som si vraj obcas cvrkol, ale to si uz nepamatam :-)
Tiez toho pol roka povazujem za vrcholny nezmysel. Nuz, ale socializmus potreboval vsetky ruky, plany bolo treba plnit, dokonca aj v sobotu(takze aj vtedy sa pekne vlacili deturence do skolok a jasli) jedine uholne prazdniny ale to som uz bol o dost starsi,niekde vo vyssich rocnikoch ZS,boli spasenim pamatate si? :-)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group