ISSN 1335-8715

08-11-2006   Peter Frišo   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Eurofeministky na Slovensku

Desiateho októbra 2006 navštívil Slovensko výbor Európskeho parlamentu pre práva žien a rodovú rovnosť pod vedením slovenskej kresťanskej demokratky Anny Záborskej. Výbor, ktorého jedinou zmysluplnou činnosťou môže byť jeho zánik, prezentoval tradičné protiskutočnostné snahy postaviť sa proti stvoriteľskému dielu Boha, a toto naprávať podľa šablón pomýlených feministických teórií.

Reakcia na príspevok

RE: Friso by si uz nkonecne mal najst frajerku...
autor: D
pridané: 11-11-2006 14:39


Ale iste, aj ked na druhej strane, niekedy to moze byt myslene zartom. Alebo vhodne na situaciu napr. ,ked manzelka posiela po deti nie preto, ked ma v plane nahodou s kamaratmi "vecer" riesit v uvolnenej atmosfere mimo firmy firemne problemy, ale preto, ze je chorobne ziarliva a potrebuje ho mat pod kontrolou a ona skoci na kozmetiku a poklebetit s kamoskami. Keby nahodou nenasla zamienku, tak mu obucha o hlavu, ze stale vysedava v krcme.
Ale aby som odpovedal na otazku. Poznam. A ak sem mierila Katka svoju kritiku v tom prispevku, ktory som nepochopil tak to beriem.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group