ISSN 1335-8715

10-11-2006   Peter Gonda   Slobodný trh   verzia pre tlač

Neetická a nesociálna kritika trhu

Predvolebná viera niektorých neľavicových intelektuálov v zázrak príchodu ako tak racionálne sa správajúcej vlády na čele so SMER-om sa v praxi rozpúšťa ako „cukor v čaji“. Dnešná národne a socialisticky orientovaná vládna moc prechádza v ekonomickej a sociálnej oblasti „konzistentne“ od slov k činom.

Reakcia na príspevok

RE: Kopnime si do Fica !
autor: tato
pridané: 11-11-2006 7:36


Libertarian ako obycajne, mylis sa . To Tvoje tvrdenie, ze kritizovat socialistov je detinske , straca na opodstatnenosti, ked si precitas Jurajov pripevok .
Toto forum nie je nijako uzavrete, len pre "spravne spektrum " vobec to, ale neznamena , ze sa nesmu kritizovat vlastne rady. Ved si len predstav, ze ako prvy-krat hladas nejake informacie o pravici (nastval ta fico) . Prides na tuto stranku a nasiel by si tu , len samu kritiku pravice ako robi vsetko zle , ako je neschopna, ako tu vlastne ziadna pravica nie je .... Asi by si klikol a hladal dalej, ved uz na stranke laviciarov si bol .
Mne sa paci , ze sa kritizuju, rozoberaju, tunajsie clanky . Mnohokrat sa v diskusii rozoberu temy , ktore s nimi na prvy pohlad nesuvisia . No, hned kusok dalej sa ten suvis uz nachadza . Napriklad sa mi pacil aj Jurajov prispevok . Bezohladu na to, ze ho dokaze ktokolvek tuna argumentami rozsekat pod ciernu zem . Je tam nieco, co vystihuje zmyslanie naroda . Paci sa mi ze sem prisiel a ze chce diskutovat . Koniec-koncov skus napisat nejaky kriticky clanok (aj do vlastnych radov-libertarianskych) a hoc pod pseudonymom poslat na PS .


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group