ISSN 1335-8715

08-11-2006   Peter Frišo   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Eurofeministky na Slovensku

Desiateho októbra 2006 navštívil Slovensko výbor Európskeho parlamentu pre práva žien a rodovú rovnosť pod vedením slovenskej kresťanskej demokratky Anny Záborskej. Výbor, ktorého jedinou zmysluplnou činnosťou môže byť jeho zánik, prezentoval tradičné protiskutočnostné snahy postaviť sa proti stvoriteľskému dielu Boha, a toto naprávať podľa šablón pomýlených feministických teórií.

Reakcia na príspevok

RE: Rovni, nerovni, rovnejsi
autor: Peter Frišo
pridané: 10-11-2006 22:49


To je prave to nepochopenie, zeny nie su v ziadnej nemilosti konzervativcov, naopak su povazovane za vzacny kvet a nesuhlas je tu preto, lebo zenam tieto snahy skodia.

Ja viem, ze najmilsia anti-konzervativna predstava, ktore je Vam blizka ako popluvanie konzervativneho postoja je muz s bicom, zena cely den v kuchyni, muz tyran rozhodujuci o vsetkom a uzurpujuci zene akykolvek nazor. Predstava spolocenstva lasky, kde muz rozhoduje, ale nie na zaklade svojich preferencii, ale na zaklade ovela tazsieho prikazu lasky k svojej manzelke je pre Vas nepochopitelna.

Este ze mame tie zrovnopravnene od rana do vecera otrociace zeny, tie opustene a zufale zeny, tie podvadzane zeny liberalnej spolocnosti...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group