ISSN 1335-8715

08-11-2006   Peter Frišo   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Eurofeministky na Slovensku

Desiateho októbra 2006 navštívil Slovensko výbor Európskeho parlamentu pre práva žien a rodovú rovnosť pod vedením slovenskej kresťanskej demokratky Anny Záborskej. Výbor, ktorého jedinou zmysluplnou činnosťou môže byť jeho zánik, prezentoval tradičné protiskutočnostné snahy postaviť sa proti stvoriteľskému dielu Boha, a toto naprávať podľa šablón pomýlených feministických teórií.

Reakcia na príspevok

Koniec svedskych feministiek...
autor: Palo Zlatoidsky
pridané: 10-11-2006 20:23


Aj tu vo Svedsku uz maju lavicovo-militantneho feminizmu dost.Odpadlicka od komunistov Gudrun Schymanova,ktorej sa aj svedski komunisti nezdali dostatocne lavicovi,zalozila feministicku stranu s velkou pompou s cielom ziskat 10%.
Ziskala 0.5 a to jej nepomohlo ani "angazma" zubom casu nahlodanej sexbomby Jane Fondovej ktora jej nahanala hlasy po kortesackach.Volebny program bol uplne uhnuty (zavedenie povinneho predmetu "gender studies" na skoly,kvoty vo veducich miestach firiem a uradov,povinna "otcovska dovolenka a poobne speky,snad este lepsie ako cerveni-zeleni).
Tieto typy za svet nechcu pochopit ze rovnost neznamena rovnakost a ist proti planu Konstruktera sa vobec nemusi vyplatit...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group