ISSN 1335-8715

08-11-2006   Peter Frišo   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Eurofeministky na Slovensku

Desiateho októbra 2006 navštívil Slovensko výbor Európskeho parlamentu pre práva žien a rodovú rovnosť pod vedením slovenskej kresťanskej demokratky Anny Záborskej. Výbor, ktorého jedinou zmysluplnou činnosťou môže byť jeho zánik, prezentoval tradičné protiskutočnostné snahy postaviť sa proti stvoriteľskému dielu Boha, a toto naprávať podľa šablón pomýlených feministických teórií.

Reakcia na príspevok

RE: jednokto
autor: Lucia
pridané: 10-11-2006 17:20


Myslim, ze sme sa vobec nepochopili - v nicom. Ale to je normalne, lebo sa nepozname:-) Kazdy sa "opici", kazdy sa prisposobuje spolocnosti, aby sa citil normalny. Preto ani Ty nechodis do prace v pohodlnych teplakoch a k obleku si neberies biele ponozky. Nezenil si sa v sustakovej bunde a tvoje deti sa nevolaju Asterix a Obelix, ani keby sa tie mena bohvieako pacili. Alebo? Spolocenske normy nepustia.

Preboha, vobec neocakavam ze mi spolocnost najde pracu! Chcela som povedat, ze dnesna zena povazuje za prirodzene ze musi byt (a chce byt) aj karieristka, aj dobra matka a nechce ozeliet ani jednu z tych veci, ktore sa ale zvycajne daju tazko sklbit.

Uznavam, ze to moze byt otazka vkusu, ale ja rocne - dvojrocne deti ulozene 9 hodin v skolke povazujem za chudata.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group