ISSN 1335-8715

08-11-2006   Peter Frišo   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Eurofeministky na Slovensku

Desiateho októbra 2006 navštívil Slovensko výbor Európskeho parlamentu pre práva žien a rodovú rovnosť pod vedením slovenskej kresťanskej demokratky Anny Záborskej. Výbor, ktorého jedinou zmysluplnou činnosťou môže byť jeho zánik, prezentoval tradičné protiskutočnostné snahy postaviť sa proti stvoriteľskému dielu Boha, a toto naprávať podľa šablón pomýlených feministických teórií.

Reakcia na príspevok

danova reforma znevyhodnuje zeny
autor: jednokto
pridané: 10-11-2006 17:11


Pietruchova chce, aby stat platil normalny plat zenam za vykon domacich prac.... rozmyslam, kolko dostanem od statu ja, ked vymenim SI ziarovku na SVOJEJ lampe alebo vycistim SVOJ sifon alebo polozim SI plavajucu podlahu vo SVOJEJ obyvacke... to su uplne chore predstavy...

preco pietruchovej nevadi to, ze dve tretiny sudcov su zeny? kedy konecne sa postavi pred urad vlady a zacne kricat - viac muzov v sudnictve! alebo viac zien v BANIACH! alebo viac zien ako POMOCNIKOV NA STAVBACH!
c ako sa k tomu dostanu ti vesmirni lide, ktori ziju medzi nami? aj ti by mali mat nejake kvoty, ze, lebo v parlamente uz kopec mimozemstanov vidno, tak preco nie ajinde?

a som zvedavy, kolko zien bude mat pietruchova zamestnanych na tom sovjom statnom teplom fleku :) ak to bde viac ako 50%, prvy sa budem pytat ze preco diskriminuju muzov :)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group