ISSN 1335-8715

08-11-2006   Peter Frišo   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Eurofeministky na Slovensku

Desiateho októbra 2006 navštívil Slovensko výbor Európskeho parlamentu pre práva žien a rodovú rovnosť pod vedením slovenskej kresťanskej demokratky Anny Záborskej. Výbor, ktorého jedinou zmysluplnou činnosťou môže byť jeho zánik, prezentoval tradičné protiskutočnostné snahy postaviť sa proti stvoriteľskému dielu Boha, a toto naprávať podľa šablón pomýlených feministických teórií.

Reakcia na príspevok

KATARINA
autor: lucia
pridané: 10-11-2006 11:18


Jajáj, stare dobre casy?;-)
Suhlasim s tebou v tom, ze kym doteraz sme mali ulohy s muzmi ferovo rozdelene, teraz musime stihat byt aj muzmi, aj zenami.

ALE, nie vsetko je cierno-biele a ty si to trochu idealizujes. V spolocnostiach v ktorych su zeny domacimi, sa musia sakramentsky starat o svoj zovnajsok. Podla toho co som zazila ja, sa zacina ich rano tym, ze sa namaluju a potom sa este niekolkokrat cez den dolicia. Povinna depilacia u kozmeticky (okej, uznavam, ze na juhu s tym maju väcsie problemy ako tu) raz tyzdenne, nechty musia byt perfektne, oblecenie tiez. A az raz zena odkvitne a muz sa rozhodne nechat ju pre inu, tak musi mat 1) manzelsku zmluvu, ktora jej garantuje vysoke odskodne 2) silnu rodinu, ktora sa za nu postavi. Inak sa ako nezamestnana matka styroch deti moze ist obesit.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group