ISSN 1335-8715

08-11-2006   Peter Frišo   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Eurofeministky na Slovensku

Desiateho októbra 2006 navštívil Slovensko výbor Európskeho parlamentu pre práva žien a rodovú rovnosť pod vedením slovenskej kresťanskej demokratky Anny Záborskej. Výbor, ktorého jedinou zmysluplnou činnosťou môže byť jeho zánik, prezentoval tradičné protiskutočnostné snahy postaviť sa proti stvoriteľskému dielu Boha, a toto naprávať podľa šablón pomýlených feministických teórií.

Reakcia na príspevok

RE: Chcem sa len tak
autor: jednokto
pridané: 10-11-2006 9:20


mily tomas - mal som na mysli ludi, ktori nemaju radi, ked sa kladu nespravne otazky. ze castou tychto ludi je aj CAST kleru, je len fakt. aj cast kleru ma iny nazor ako benedikt alebo oficialny smer cirkvi. staci niekedy sa zapocuvat do kazni na lazoch. ja viem ze cirkev hlasa lasku ku vsetkym, ale taky ake green to povedal trosku inak :)

liberalovi ide o jednotlivca, nikdy nestavia spolocnost nad zaujmy jednotlivca. spolocnost vidi ako sumu zaujmov jednotlivcov, ktore maju rozne vektory. o scitavani vektorov si uz asi pocul tak to nebudem dalej rozoberat. jasne ze vektory maju svoje limity, teda niekto nemoze mat legitimny zaujem zabit ineho, aj keby ten "niekto" bola vacsina z ludu.

sukromne vlastnictvo je pravom hospodarskym, pravom viaanych k majetku. rodinne vztahy su o niecom inom, teda je KONZISTENTNE mat sukromne vlastnictvo ako jednu z najvyssich hodnot azarovne mat na JEDNEJ ROVINE rodinu a ine formy stabilneho ludskeho spolunazivania. vysvetli mi prosim ta preco si myslis ze to nie je konzistentne.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group