ISSN 1335-8715

08-11-2006   Peter Frišo   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Eurofeministky na Slovensku

Desiateho októbra 2006 navštívil Slovensko výbor Európskeho parlamentu pre práva žien a rodovú rovnosť pod vedením slovenskej kresťanskej demokratky Anny Záborskej. Výbor, ktorého jedinou zmysluplnou činnosťou môže byť jeho zánik, prezentoval tradičné protiskutočnostné snahy postaviť sa proti stvoriteľskému dielu Boha, a toto naprávať podľa šablón pomýlených feministických teórií.

Reakcia na príspevok

RE: pre Katarinu/jednokto
autor: jednokto
pridané: 10-11-2006 9:13


mila lucia, na zapade ta nikto nebude ostrakizovat zo spolocnosti preto, lebo sa rozhodnes ostat doma a venovat sa detom a domacnosti. pokial kvoli tomu stratis zopar priatelov, ktori by to nemohli prehltnut, asi nestali za priatelstvo.

keby bolo po tvojom - ale ved moze byt po tvojom, preco nie? jedine obmedzenie moznosti tvojho vyberu su ekonomicke podmienky tvojej rodiny.

ja ti poviem len jedno - skutocnost, ze "tlak spolocnosti" niekomu vadi, je jedna zo skutocnosti, na zaklade ktorej socialisti furt prijimaju nove prava a nove zakony a nove socialne sprostosti. presne ako napln vyboru europoslankyne Zaborskej je postaveny na tom, ze niektore zeny to mozno maju tazsie pri uplatnovani sa v spolocnosti a podliehaju tlaku okolia. podla teba to je dovod na zmenu zakonov???


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group