ISSN 1335-8715

08-11-2006   Peter Frišo   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Eurofeministky na Slovensku

Desiateho októbra 2006 navštívil Slovensko výbor Európskeho parlamentu pre práva žien a rodovú rovnosť pod vedením slovenskej kresťanskej demokratky Anny Záborskej. Výbor, ktorého jedinou zmysluplnou činnosťou môže byť jeho zánik, prezentoval tradičné protiskutočnostné snahy postaviť sa proti stvoriteľskému dielu Boha, a toto naprávať podľa šablón pomýlených feministických teórií.

Reakcia na príspevok

RE: pre Katarinu/jednokto
autor: D
pridané: 10-11-2006 2:44


Pokym sa nezmieris s tym, ze "vytrcanie z radu" je len obrazom Tvojho rozhodnutia bez ohladu na reci klebetnych kolegyn a pochopitelne ine zaujmy zamestnavatela, co sa da bezne rozumne zladit a nielen sposobom, ktory uvadzas, tak velmi spokojna asi nebudes moct byt ;-) Spolocenske okolie nie je vzdy naklonene pochopeniu Tvojich potrieb. Casto sa stretnes so zavistou a nariekanim na svojim osudom.
Zamestnanec ktory si v zaujme svojho dietata a vdaka svojmu dobremu postaveniu, ale pri akceptovani obojstranneho kompromisu, nabral odhvahu dohodnut ine podmienky ako maju iny, byva casto cielom kolektivneho praniera.(hlavne v zenskom kolektive). A u zamestnavatela, ktory dovoli, aby taketo "odborarske kruzky" mali priestor rozbijat pracovne vztahy, asi velmi nie je o co stat.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group