ISSN 1335-8715

08-11-2006   Peter Frišo   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Eurofeministky na Slovensku

Desiateho októbra 2006 navštívil Slovensko výbor Európskeho parlamentu pre práva žien a rodovú rovnosť pod vedením slovenskej kresťanskej demokratky Anny Záborskej. Výbor, ktorého jedinou zmysluplnou činnosťou môže byť jeho zánik, prezentoval tradičné protiskutočnostné snahy postaviť sa proti stvoriteľskému dielu Boha, a toto naprávať podľa šablón pomýlených feministických teórií.

Reakcia na príspevok

RE: Off topic - prop.sk: viete za koho kopete?
autor: Milton
pridané: 09-11-2006 17:27


"A ze ma takto dosah na peniaze z US je faktom a aj to, ze ten dosah je dany tym co hovori a co organizuje. Hlasanie a organizovanie niecoho za peniaze cudzej vlady je podla mna propaganda, co nemusi mat nutne zaporny naboj, ako sa vzilo."

Len aby sa to slovo propaganda nevylozilo zle. Vacsina velvyslanectiev vyspelych krajin ma ako zakladne poslanie: "ochrana svojich obcanov v zahranici a sirenie dobreho mena krajiny" plus k tomu sa potom samezrejme pripaja spolupraca s vyzvednimy sluzbami atd. ja len ze tu propagandu maju ambasady v popise prace.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group