ISSN 1335-8715

08-11-2006   Peter Frišo   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Eurofeministky na Slovensku

Desiateho októbra 2006 navštívil Slovensko výbor Európskeho parlamentu pre práva žien a rodovú rovnosť pod vedením slovenskej kresťanskej demokratky Anny Záborskej. Výbor, ktorého jedinou zmysluplnou činnosťou môže byť jeho zánik, prezentoval tradičné protiskutočnostné snahy postaviť sa proti stvoriteľskému dielu Boha, a toto naprávať podľa šablón pomýlených feministických teórií.

Reakcia na príspevok

RE: Off topic - prop.sk: viete za koho kopete?
autor: D
pridané: 09-11-2006 17:03


Mimo prop.sk(to sa mi nechce ani citat), len v kontexte napisaneho...
us embassy a propaganda, su sice dve veci, ale napr. Sebej je tam ako doma, strka(l) sa kam moze, a asi to nerobi pre pekne modre oci alebo hlboke priatelstvo s velvyslancom. A ze ma takto dosah na peniaze z US je faktom a aj to, ze ten dosah je dany tym co hovori a co organizuje. Hlasanie a organizovanie niecoho za peniaze cudzej vlady je podla mna propaganda, co nemusi mat nutne zaporny naboj, ako sa vzilo. A ci to ma v tomto pripade, nech si odpovie kazdy sam.
(Doteraz som napr. za vyhlasenia v TV a clanky pred intervenciou do Iraku na rozdiel od tych, ktorych slova a tvrdenia obhajoval, sorry a priznanie omylu nepocul a dopadlo(dopada) to tak ako mu vyhadzovali na oci oponenti...)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group