ISSN 1335-8715

08-11-2006   Peter Frišo   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Eurofeministky na Slovensku

Desiateho októbra 2006 navštívil Slovensko výbor Európskeho parlamentu pre práva žien a rodovú rovnosť pod vedením slovenskej kresťanskej demokratky Anny Záborskej. Výbor, ktorého jedinou zmysluplnou činnosťou môže byť jeho zánik, prezentoval tradičné protiskutočnostné snahy postaviť sa proti stvoriteľskému dielu Boha, a toto naprávať podľa šablón pomýlených feministických teórií.

Reakcia na príspevok

RE: Chcem sa len tak
autor: jednokto
pridané: 09-11-2006 15:45


davaj pozor, lebo sice sa hrame na kapitalizmus a slusne spravanie, ale nespravne otazky, hoci polozene jemne, su tabu a aby si nahodou nebol ostrakizovany :) :) :) homosexuali sunadorom na tele splocnosti a ti, ktori kladu nespravne otazky urcite nebudu povazovani za nieco hodnotnejsie :) prinajmensom budes oznaceny za NEtolerantneho militantneho ateistu ktory sa navaza do nabozenskych tem, do ktorych ho nic :) a medzi riadkami ta oznacia za bolsevicku svinu co ma ficov portret na pozadi monitora :)

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group