ISSN 1335-8715

08-11-2006   Peter Frišo   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Eurofeministky na Slovensku

Desiateho októbra 2006 navštívil Slovensko výbor Európskeho parlamentu pre práva žien a rodovú rovnosť pod vedením slovenskej kresťanskej demokratky Anny Záborskej. Výbor, ktorého jedinou zmysluplnou činnosťou môže byť jeho zánik, prezentoval tradičné protiskutočnostné snahy postaviť sa proti stvoriteľskému dielu Boha, a toto naprávať podľa šablón pomýlených feministických teórií.

Reakcia na príspevok

RE: OT: VOLBY v USA
autor: Milton
pridané: 09-11-2006 15:18


"Som hlboko presvedceny, ze hodne hlasov vzal republikanom aj ich boj proti klasickym "nepriatelom" konzervativcov a krestanov - proti homosexualom, rovnosti pohlaví,"

nemyslim ze ich postoje k homosexualom im ubrali hlasi. s volbami prebehli v osmich statoch zaroven aj referenda o dodatkoch k statnym ustavam o zakaze homo-manzelstiev a zatial to vyzera ze vo vsetkych presli. amerika je konzervativna. problem je ze republikani upustili od svojej pravicovej agendy a irak je tak nepopulakrni ako vietnam.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group