ISSN 1335-8715

08-11-2006   Peter Frišo   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Eurofeministky na Slovensku

Desiateho októbra 2006 navštívil Slovensko výbor Európskeho parlamentu pre práva žien a rodovú rovnosť pod vedením slovenskej kresťanskej demokratky Anny Záborskej. Výbor, ktorého jedinou zmysluplnou činnosťou môže byť jeho zánik, prezentoval tradičné protiskutočnostné snahy postaviť sa proti stvoriteľskému dielu Boha, a toto naprávať podľa šablón pomýlených feministických teórií.

Reakcia na príspevok

RE: manzelstvo a zamestnanie
autor: LIBERTARIAN
pridané: 09-11-2006 14:37


jednokto :::
He hehehehe. Nejak si sa rozohnil.

Ta banda, co vymysla uvedene specialitky, je velmi pragmaticka, a iste nekona v hneve ani z pomsty. Ti darebaci presne vedia, co sa socialistickym (aj krestansko-socialistickym) ludom pači, a tak pod zasterkou takychto antidiskriminacnych srandiciek presadzuju a zavadzaju aj tie velmi zasadne, mocenske, socialisticke a etatisticke zaujmy, v ktorych ide o velke prachy pre kadekoho.
EUROSOCIALISTI potrebuju podporu, a tak pre ziskanie vacsej podpory priberu pod ochranne kridla feministky, zelenych, arabskych pristahovalcov, (Martanov,.... ),...
Je to hra o MOC. A o peniazky. Velke. A my sa tu rozculujeme nad nejakym feminizmom, ktory je v principe aj tak neskodny. Friso nech sa rozculuje nad feminizmom, my sa rozculujme nad peniazmi, ktore nam beru tie hovada (pardon , ti politici !) !


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group