ISSN 1335-8715

08-11-2006   Peter Frišo   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Eurofeministky na Slovensku

Desiateho októbra 2006 navštívil Slovensko výbor Európskeho parlamentu pre práva žien a rodovú rovnosť pod vedením slovenskej kresťanskej demokratky Anny Záborskej. Výbor, ktorého jedinou zmysluplnou činnosťou môže byť jeho zánik, prezentoval tradičné protiskutočnostné snahy postaviť sa proti stvoriteľskému dielu Boha, a toto naprávať podľa šablón pomýlených feministických teórií.

Reakcia na príspevok

OT: VOLBY v USA
autor: Milton
pridané: 09-11-2006 13:59


Tak mame odvolene.Dopadlo to tak ako sa ocakavalo. Republikani prehrali co ma osobne moc netesi. Netesi ma to nie preto ze republikani nebudu ovladat kongres, ale netesi ma to z dovodu toho ze druha strana, cize demokratu ma v lepsom pripade ziadne riesenia, v horsom pripade riesenia maju ale su skodlive. Fakt je ale ten ze demokrati v mnohych obvodoch vyhrali prave vdaka tomu ze postavili co najcentrickejsich kandidavot tak snad to take zle nebude.
Republikani si prehru zasluzili. Tak im treba. Sest rokov, opakujem, SEST rokov ovladali kongres aj biely dom a co urobili?
Co dokazali presadit zo svojej tradicnej agendy?:
Kde je danova reforma a flat tax?
Kde je imigracna reforma?
Kde je reforma rozpoctu?
Vyrovnany rozpocet?
Kde je mensia vlada?
Zrusilo sa ministerstvo skolstva? Nie. Este si Bush vymyslel federalne dotacie.
Chyba moze byt vselikde. Prezident mozno malo komunikoval, urcite to nie je ziadny Gread communicator ako Reagan. Mozno slabsi lidry v kongrese. Faktorov je urcite viac. Mat obe komory v kongrese za Reagana vyzeralo by to inak. Alebo Reagana ked bol speakrom Gingrich tiez to mohlo byt o inom. Republikani dostali co si zasluzili. Snad sa konecnde prebudia a zacnu opat prichadzat z pravicovou agendou a konkretnymi rieseniami. A mozno ak sa spamataju tak v roku 2008 ziskaju kongres spat a ak bude v Bielom dome Newt Gingrich tak sa dockame velkych zmien k lepsiemu ako za Reagana.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group