ISSN 1335-8715

08-11-2006   Peter Frišo   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Eurofeministky na Slovensku

Desiateho októbra 2006 navštívil Slovensko výbor Európskeho parlamentu pre práva žien a rodovú rovnosť pod vedením slovenskej kresťanskej demokratky Anny Záborskej. Výbor, ktorého jedinou zmysluplnou činnosťou môže byť jeho zánik, prezentoval tradičné protiskutočnostné snahy postaviť sa proti stvoriteľskému dielu Boha, a toto naprávať podľa šablón pomýlených feministických teórií.

Reakcia na príspevok

RE: Rovni, nerovni, rovnejsi
autor: Coobiaq
pridané: 08-11-2006 20:51


No boooze... ked "narod vykape" tak to uz nebude mat komu vadit:) To len tak pomimo. A kym sa to stane tak uz budu Mohammadovia a Ahmedovia taki isti ako sme my teraz. Toto sa stavalo v historii nespocetne krat, stale prisla "barbarska" civilizacia a nahradila povodnu na vyssej urovni. Ci uz to boli Babyloncania ktori nahradili Sumerov alebo Frankovia (barbarsky germansky kmen ktory nahradil Rimanov). Stale to vyzeralo straaaasne, ale dnes nemam pocit ze by ma to nejak trapilo... Prebrali ich kulturu a vlastne to pokracovalo rovnako dalej. Tak to bude prinajhorsom aj teraz. Postupne sa moslimovia dostanu na nasu uroven, klesne im porodnost, prestanu zabijat ludi a budu na forach nadavat na eskimakov co sa budu odpalovat v mesitach.
Ja viem, ze to na prvy pohlad vyzera ako temna buducnost, ale ked si clovek uvedomi, ze to tak chodi.... da sa s tym zmierit.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group