ISSN 1335-8715

08-11-2006   Peter Frišo   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Eurofeministky na Slovensku

Desiateho októbra 2006 navštívil Slovensko výbor Európskeho parlamentu pre práva žien a rodovú rovnosť pod vedením slovenskej kresťanskej demokratky Anny Záborskej. Výbor, ktorého jedinou zmysluplnou činnosťou môže byť jeho zánik, prezentoval tradičné protiskutočnostné snahy postaviť sa proti stvoriteľskému dielu Boha, a toto naprávať podľa šablón pomýlených feministických teórií.

Reakcia na príspevok

prec s dalsimi uradnickami! do vyroby s nimi!
autor: jednokto
pridané: 08-11-2006 15:26


ja ako ateista a liberal v povodnom zneni s titulkami som presvedceny, ze akekolvek taketo snahy o socialne manipulovanie so spolocnostou su velmi zle a nejaky institut rodovej rovnosti je potrebny ako konovi okuliare. a vobec som nedospel k tomuto zaveruna zaklade nejakeo nabozenstva,ale zdraveho rozumu. sme si rovni pred zakonom, teda zakon sa aplikuje na kazdeho rovnako. tedazakon by nemal robit rozdiel medzi zenou a muzom! tento institut bude zavadzat take pravneinstituty, ktore budu robit rozdielmedzi zenou a muzom, zrejme z dovodu pozitivnej diskriminacie zien. Ustavny sud nastastie uz davnejsie rozhodol, ze princip pozitivnej diskriminacie je v SR nonono. Do Dolnych Zadkoviec moze teda ist aj nedavna poziadavka Rady Europy, aby sa u nas zacal vyuzit institut pozitivnej diskriminacie.

tento institu je vysledkom "tvorivej" prace socialistiek v EU, ktore miesto toho, aby sa venovali poriadnej robote, travia svoj cas tym, ze vymyslaju, ako ludom strpcovat zivot. uz dnes mame VSETKY a UPLNE pravne paky na to, aby zeny sa domahali svojich prav. ROVNAKO AKO MUZI.

pokial si nejaka nedoslychava socialistka s defektnym PCU mysli, ze rovnost by mala byt aj v sukromnopravnych vztahch, tak sa myli. teoreticky - ja ako zemastnanec v surkomenjsfere mam ABSOLUTNE PRAVO SLOBODY VYBERU, U KOHO CHCEM ROBIT a nikto mi nemoze prikazovat, ze musis robit v tejto firme. ked sa rozhodnem vyberat si iba z firiem, ktore su v okli trnavy, tak proste som sa rozhodol, ze akslem na firmy z okolia Sniny. ked sa rozhodnem zamestnat sa v strojarstve, kaslem na farmaceuticke firmy...
z druhej strany - ja ako zamestnavatel v sukromnej sfere mam ABSOLUTNE PRAVO SLOBODY VYBERU, koho chcem prijat do zamestnania a NIKTO MI NEMOZE NANUCOVAT TOHO A TOHO ZAMESTNANCA. Ked miesto kategorie kompetentnych a pracovitych ludi sibudem vyberat fanusikov dynama kyjev a pijanov, ktori radi pojdu po robote so mnou na pivo - moja vec. ked si budem vyberat ludi podla rasy, veku, dlhych noh, pekn prs, pritulnosti, alebo podla preferencie vegetarianskych jedal alebo nefajciarov - MOJA VEC. bodka. a ked nejaka fuzata skarednica alebo vypatlana modelka alebo bigos alebo fanusik FC Chelsea alebo budhista nebudu spadat do mojej predstavy mojho zamestnanca - MOJA VEC.

socialisti maju obdobnu vlastnost ako bigosi - chcu sa vtrepat aj do takych spolocenskych vazieb, do ktorych stat ani ine osoby nic nie je. bigotni sa trepu ludom do sexu a do spalni a do rodinnych vztahov, socialisti do penazeniek a pracovnopravnych vztahov aj rodinnych vztahov.

majme sa na pozore pred cervenou aj ciernou hrozbou. a to ani nehovorim o tej hnedej...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group