ISSN 1335-8715

31-10-2006   Lukáš Krivošík   Slobodný trh   verzia pre tlač

Odluka školy od štátu

Drzí a slabí žiaci, prestarnutý, prefeminizovaný pedagogický zbor, nízke platy učiteľov, nezáujem rodičov, nízke spoločenské docenenie, nezáujem politikov... To všetku sú dôvody, ktorým sa pripisuje súčasná mizéria verejného školstva.

Reakcia na príspevok

RE: Lukasovi
autor: D
pridané: 03-11-2006 0:34


Vobec nevychadzam z takeho predpokladu. Ale rozhodne mu nepomozu klapky na ociach v podobe tvrdenia ze za pokles kvality vzdelavania moze statne skolstvo a nic ine sa na tom poklese nepodiela. Pretoze to na co upozornujem bude posobit a posobi(dolezity prehliadany fakt) aj mimo statneho skolstva, co tu ako fakt je uplne prehliada.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2025 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group