ISSN 1335-8715

18-10-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Prop.sk a panslavizmus: druhé kolo

Pani Sepešiová patrí k nadšeným glosátorom mojich článkov. Komentovala už môj text Pohľad do plytčín Slovákovej duše a teraz už aj môj článok k jej webstránke s názvom Prop. sk – konzervatívci alebo paranoici? Na moje veľké sklamanie sa vo svojej reakcii Anti-slovanský negativizmus nevenuje vyvracaniu mojich náhľadov na psychologické korene konšpiračného myslenia (ktoré nazýva „jalovými teoretickými diskusiami“), ale problematike Slovanstva, čo je téma, ktorú som vo svojom článku spomenul len okrajovo.

Reakcia na príspevok

RE: Ak kritizovať komunizmus
autor: browser
e-mail: neni@nebu.de
pridané: 02-11-2006 0:09


"To snad nemyslis vazne! To uz je na smiech. Stalin, ktory zavrazdil viac Rusov nez Hitler bol Gruzinec a antisemita. Prave on vykantril tych zidovskych intelektualov z politbyra."

pan Krivosik, vy ste nevzdelany ignorant, ktory povazuje a vydava svoje osobne skusenosti za historicke fakty.
este k tomu ste politicky korektny, to znamena ste poplatny trendom a nie pravde. vasa pravicovost je pod kazdym vzhladom len divadlo.

historicke fakty o antisemitizme Stalina:
-za antisemitizmus bol za Stalina v ZSSR trest smrti
-Stalinova manzelka bola zidovka, jeho deti s nou boli takisto zidia
-Dzugasvilli znamena po gruzinsky syn zida
-najkrvilacnejsi zid v politbyre, jeden z najväcsich masovych vrahov v ludskych dejinach, bol Kaganovic. prezil Stalina o 50 rokov. Stalin jemu a jeho klike nedal skrivit vlas na hlave, ani ked dal Kaganovic zvalit chram Krista Spasitela v Moskve.
zid Kaganovic sa dozil v Rusku 90-ky, s vysokym statnym dochodkom, v luxusnom byte v Moskve.


"In the Communist seizure of power in Russia, the Jewish role was probably critical.

Two weeks prior to the Bolshevik "October Revolution" of 1917, Lenin convened a top secret meeting in St. Petersburg (Petrograd) at which the key leaders of the Bolshevik party's Central Committee made the fateful decision to seize power in a violent takeover. Of the twelve persons who took part in this decisive gathering, there were four Russians (including Lenin), one Georgian (Stalin), one Pole (Dzerzhinsky), and six Jews.

To direct the takeover, a seven-man "Political Bureau" was chosen. It consisted of two Russians (Lenin and Bubnov), one Georgian (Stalin), and four Jews (Trotsky, Sokolnikov, Zinoviev, and Kamenev). Meanwhile, the Petersburg (Petrograd) Soviet -- whose chairman was Trotsky -- established an 18-member "Military Revolutionary Committee" to actually carry out the seizure of power. It included eight (or nine) Russians, one Ukrainian, one Pole, one Caucasian, and six Jews. Finally, to supervise the organization of the uprising, the Bolshevik Central Committee established a five-man "Revolutionary Military Center" as the Party's operations command. It consisted of one Russian (Bubnov), one Georgian (Stalin), one Pole (Dzerzhinsky), and two Jews (Sverdlov and Uritsky).

na koniec este jeden citat:

"Zide, jak nachazim, jsou velmi, velmi sobecti. Je nezajima kolik Estoncu, Litevcu, Finu, Polaku, Jugoslavcu nebo Reku bude zavrazdeno nebo bude s nimi spatne nakladano jako s bezdomovci, pokud s nimi, se zidy, bude specielne zachazeno.?Pritom kdyz oni maji fyzickou, financni nebo politickou moc, tak ani Hitler ani Stalin se jim nemuze vyrovnat v surovostech a spatnem zachazeni porazenych." ??Harry Truman's Forgotten Diary ?http://www.thetruthseeker.co.uk/article.asp?ID=918


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group