ISSN 1335-8715

18-10-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Prop.sk a panslavizmus: druhé kolo

Pani Sepešiová patrí k nadšeným glosátorom mojich článkov. Komentovala už môj text Pohľad do plytčín Slovákovej duše a teraz už aj môj článok k jej webstránke s názvom Prop. sk – konzervatívci alebo paranoici? Na moje veľké sklamanie sa vo svojej reakcii Anti-slovanský negativizmus nevenuje vyvracaniu mojich náhľadov na psychologické korene konšpiračného myslenia (ktoré nazýva „jalovými teoretickými diskusiami“), ale problematike Slovanstva, čo je téma, ktorú som vo svojom článku spomenul len okrajovo.

Reakcia na príspevok

RE: Dale Cooper
autor: LIBERTARIAN
pridané: 27-10-2006 12:04


stan - propák :

"- názory Propu majú bližšie k slov. verejnosti - nepochybne - pozri sa na 4 najobľúbenejšie osobnosti slov. pol. života - Gašparovič, Fico, Mečiar, Slota - kto má k nim bližšie - Prop alebo Pravé spektrum???"

PROP necitam, ale verim ti, ze UROVEN PROPu je blizka urovni uvedenych slovenskych politikov. Ak niekto z oblubenosti niektorych politikov odvodzuje (priamou umerou ) aj ich uroven, tak je to jeho vec. Nikdy by som nepresviedcal clena fanklubu tych horeuvedenych, ze je blbec. Je to jeho problem.
Moj problem je , ze zijem v takomto state.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group