ISSN 1335-8715

23-10-2006   Marián Šarkőzy   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Návrat leninizmu (v podaní Michala Havrana ml.)

Priznám sa, že som už dlho na Slovensku hľadal typ, ktorý Paul Johnson označuje pojmom „intelektuál“, či „nepriateľ spoločnosti“. Človeka veľmi inteligentného a zároveň infantilne mocibažného v tej miere, že vníma vlastnú inteligenciu ako prekážku svojho pocitu moci až tak, že má potrebu správať sa k logike a vlastnej inteligencii ako vandal k lavičke v parku.

Reakcia na príspevok

RE: konzervatívci vs. pravičiari
autor: stan
pridané: 26-10-2006 12:08


Netlačíme vás ´my´ /nech je to ktokoľvek/, ale vaše činy, prejavy...
Konzervativizmus v podani Gala, Hriba a spol. nie je ničím iný ako maskovaným sionizmom. Všetci títo páni sa totiž netaja svojim obdivom k Izraelu. /ale to bude isto zhoda náhod :-)/

- neviem, kto mláti ľudí a za čo (zrejme si to pletieš s nejakým útokom skínov), ale keď teda - neviem či je horšie mlátiť ľudí za ich názor, alebo ich zatvárať, či zabíjať (neo-konzervatívci a ich bláznivá vidina sveta - spojenie zrejme poprieš, ale opať ti poskytnem množstvo logických a názorových spojení)

Voliči terajšie babky možno nemlátia, poschvaľovali však také zákony, že babky by zrejme radšej pár utŕžili a mali pokoj, nevraviac o médiách, ktoré sú opozičné.

Tak opozičné, že priemernému človeku sa musí otvárať nožík vo vrecku pri pohľade na relácie ako Pod lampou, kde si OKS urobila z STV súkromnú vysielaciu stanicu. Strana s nulovým potencionálom. /nepresviedčaj ma, že neexistuje prepojenie OKS - minimálne názorové - s Hríbom, Kolárom,Bútorom, Rybníčkom.../ Stačí mi prečítať si Šimečkove SME a porovnať aký priestor poskytuje tejto strane v porovnaní s jej voličským potencionálom a ostatným porovnateľným stranám.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group