ISSN 1335-8715

23-10-2006   Marián Šarkőzy   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Návrat leninizmu (v podaní Michala Havrana ml.)

Priznám sa, že som už dlho na Slovensku hľadal typ, ktorý Paul Johnson označuje pojmom „intelektuál“, či „nepriateľ spoločnosti“. Človeka veľmi inteligentného a zároveň infantilne mocibažného v tej miere, že vníma vlastnú inteligenciu ako prekážku svojho pocitu moci až tak, že má potrebu správať sa k logike a vlastnej inteligencii ako vandal k lavičke v parku.

Reakcia na príspevok

RE: Nahodou...,
autor: Czechtek
pridané: 23-10-2006 17:16


M.H. ml. si mysli ze lavicovy liberali by spasili slovensko, ale skor to bude brutalny kapitalizmus, alebo "diktatura kapitalizmu". Lebo ako vidime slovakom sa makat nechce, oni chcu lavicoveho spasitela, ktori bude hrstke makajucim brat, a im davat.

Narodnych socialistov nezeujima ze ak budeme konkurovat rakuskemu letisku, tak slovensko uvrheme do "izolacie", narodneho socialistu nezaujima ze ak Fico bude urcovat ceny (zle) elektriny tak slovenske elektrarne zacnu predavat namiesto na slovensko svoj produkt do zahranicia, narodneho socialistu nezaujima ze nam budu francuzsky komunisti urcovat dane (a takto nas poskodzovat) on proste musi mat dobry pocit ze Fico bojuje s monopolmi a ze Slota nas chrani pred krvilacnymi madarmi ktori, by nebyt jeho, vesali slovakov po kandelabroch a ucili ich otcenas po madarsky.

Ja to vidim tak, ze laviciary budu mat postupom casu svoje staty, kde budu brutalne vysoke dane, a ostatni budu zit v "danovych rajoch" odkial budu riadit brutalne zdanovanu robotnicku lavicovu triedu. A bude to vysledkom sprostosti a zavisti lavicovych volicov ktori nedokazu pochopit ze bez prace nie su kolace, a ze nomozu dostat vsetko vymenou za nic.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group