ISSN 1335-8715

18-10-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Prop.sk a panslavizmus: druhé kolo

Pani Sepešiová patrí k nadšeným glosátorom mojich článkov. Komentovala už môj text Pohľad do plytčín Slovákovej duše a teraz už aj môj článok k jej webstránke s názvom Prop. sk – konzervatívci alebo paranoici? Na moje veľké sklamanie sa vo svojej reakcii Anti-slovanský negativizmus nevenuje vyvracaniu mojich náhľadov na psychologické korene konšpiračného myslenia (ktoré nazýva „jalovými teoretickými diskusiami“), ale problematike Slovanstva, čo je téma, ktorú som vo svojom článku spomenul len okrajovo.

Reakcia na príspevok

RE: Ak kritizovať komunizmus
autor: ron
pridané: 23-10-2006 3:25


Co to mas v tej katolickej hlave ? Asi si nestudoval historiu. Je plna nenavisti katolikov k pravoslavnym. Dokonca aj v poslednom storoci. Samozrejme, ze to musi byt aj opacnym smerom.
Uz len v nedavnej historii Juhoslavie. Precitaj si nieco o genocide pravoslavnych v ultrakatolickom Ustasovskom Chorvatsku, ake zakony tam vydali, a ake boli ich plany v nabozenskom kontexte otvorene publikovane.
RKC / Vatikan boli vzdy v historii prikladom zloby a zakernosti. Samozrejme podobne na tom su vsetky totalitne, centralizovane (nielen) cirkevne organizacie vcitane tej pravoslavnej.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group