ISSN 1335-8715

18-10-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Prop.sk a panslavizmus: druhé kolo

Pani Sepešiová patrí k nadšeným glosátorom mojich článkov. Komentovala už môj text Pohľad do plytčín Slovákovej duše a teraz už aj môj článok k jej webstránke s názvom Prop. sk – konzervatívci alebo paranoici? Na moje veľké sklamanie sa vo svojej reakcii Anti-slovanský negativizmus nevenuje vyvracaniu mojich náhľadov na psychologické korene konšpiračného myslenia (ktoré nazýva „jalovými teoretickými diskusiami“), ale problematike Slovanstva, čo je téma, ktorú som vo svojom článku spomenul len okrajovo.

Reakcia na príspevok

autor vystihol situciu
autor: Laborec
e-mail: petrasov@zoznam.sk
pridané: 20-10-2006 12:20


Podla mna autor trefne vystihol situaciu a pekne rozobral chore myslenie ludi, ktori mylne v Rusku a panslavizme vidia buducnost a spasu Slovenska.
Mne staci jedina skusenost, jediny den prezity pred 89-tym a nadobro mozem vediet, ze s Ruskom, ktore vo svojej podstate vzdy mocenske a proletaristicke bude, nechcem mat nic, okrem exportu-importu a kultury, spolocne.
Ano, forma pisania clanku (najma odsek o Malte) miestami zivelne na citatela posobit moze, no podstatny je obsah a ten je na urovni. To je pre mna hlavne.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group