ISSN 1335-8715

18-10-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Prop.sk a panslavizmus: druhé kolo

Pani Sepešiová patrí k nadšeným glosátorom mojich článkov. Komentovala už môj text Pohľad do plytčín Slovákovej duše a teraz už aj môj článok k jej webstránke s názvom Prop. sk – konzervatívci alebo paranoici? Na moje veľké sklamanie sa vo svojej reakcii Anti-slovanský negativizmus nevenuje vyvracaniu mojich náhľadov na psychologické korene konšpiračného myslenia (ktoré nazýva „jalovými teoretickými diskusiami“), ale problematike Slovanstva, čo je téma, ktorú som vo svojom článku spomenul len okrajovo.

Reakcia na príspevok

RE: a este nieco
autor: D
pridané: 19-10-2006 18:35


Osobu Kuseho nechcem riesit, len ma mrzi, ze sa najprv. riesi kto co je a az potom skuma, co v takej alebo onakej suvislosti hovori.
Preco by aj socialista alebo konzervativej ,v tej ci onej veci nemohol najst spolocnu rec s liberalom.
A informacia o tom, ze niekto bol Marxista...bud nim zostal alebo naopak, nasiel dost dovodov nim nebyt a potom asi rozumie, alebo ma na to predpoklady lepsie ako vacsina dnesnych kritikov marxizmu, ktori ku nemu v dobrom ani zlom nepricuchli/neboli nuteni pricuchnut.
Ved hoci Hayek bol socialista ako vysity, Johnoson bol socialista ako vysity, dnes su obaja, hoci jeden aspon zasluzenesie, modlami pre mnohych tych, co tu sudili.
Mylit sa je ludske, priznat omyl cnost, ale predpokladam, ze sem prispievaju iba nadludia.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group