ISSN 1335-8715

14-10-2006   Martin Pener   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Ich bin ein Pressburger

Osem rokov sme mali pokoj od komunistov rekvalifikovaných na nacionalistov. Po parlamentných voľbách pseudovlastenci mocní vyjadreniami, no slabí reálnymi činmi opäť vytŕčajú rožky. V Literárnom týždenníku si na mušku vzali Bratislavu, ktorej mnohí paradoxne vďačia za svoju kariéru. Vyzývajú primátora Bratislavy, aby nedopustil odstrániť Štúrovu sochu zo Štúrovho námestia.

Reakcia na príspevok

RE: Melting Pot
autor: Katarina
pridané: 19-10-2006 15:49


Spravne hovoris "doteraz zivil". Teda ani knieza Schwarzenberg nema neobmedzene moznosti a dlhodobo nedokaze financovat stratovu zalezitost.
Za druhe sme na Slovensku, tych kniezat vela nemame, vsak? A obavam sa ze ani vela takych bohatych, ktori by boli ochotni investovat v tomto smere ako naznacujes. Myslim si, ze investorov velmi netrapi, aki maju na Slovensku image.
Fakt je jeden, ze zatial co snivame o parkoch, mame pre svojimi domami smetiska, to hovori za vsetko. Na zaciatok by mozno stacilo len malo,nevyhadzovat odpadky a cistit po svojom psovi vykaly. Toto je moj typicky zensky, teda "zuzeny" pohlad na vec, asi nedokazeme mysliet globalne, komplexne, prosto vo velkom :-))))))

+ pridavam odkaz na CP
http://www.centralparknyc.org/aboutcp...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2023 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group