ISSN 1335-8715

18-10-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Prop.sk a panslavizmus: druhé kolo

Pani Sepešiová patrí k nadšeným glosátorom mojich článkov. Komentovala už môj text Pohľad do plytčín Slovákovej duše a teraz už aj môj článok k jej webstránke s názvom Prop. sk – konzervatívci alebo paranoici? Na moje veľké sklamanie sa vo svojej reakcii Anti-slovanský negativizmus nevenuje vyvracaniu mojich náhľadov na psychologické korene konšpiračného myslenia (ktoré nazýva „jalovými teoretickými diskusiami“), ale problematike Slovanstva, čo je téma, ktorú som vo svojom článku spomenul len okrajovo.

Reakcia na príspevok

Kupředu LEVA, spatky ni krok
autor: LIBERTARIAN
pridané: 19-10-2006 15:38


Off topic, ale neodolal som >
http://www.obcinst.cz...
uverejnil info :
"Británie: posun konzervativců doleva .
Nový lídr britských konzervativců David Cameron pokračuje v dramatickém posunu doleva. Nejprve odmítl nižší daně, pak podporu politiky USA na Blízkém východě a nyní přijal do řad konzervativců dva z nejlevicovějších politiků Velké Británie: Chrise Perryho a George Gallowaye. Chris Perry je ze staré gardy Labour party a už dlouho neskrývá své rozčarování nad Blairovou politikou „New Labour“. Poslanec Galloway vstoupil k Toryům se slovy „Cameron říká a dělá dobré věci, jeho práce je zničit ducha Margaret Tchatcherové“."

- Zda sa, ze do lava to taha nielen slovenskych kondikov.

Z rovnakeho zdroja je aj sprava o konzervativnom počínaní nemeckej firmy Alianz :
".... Vedení firmy, které je nuceno rušit tisíce pracovních míst v Německu, vyzvalo své zaměstnankyně, aby začaly rodit děti."

- Vyhnut sa plateniu ODSTUPNEHO a nechat na STATNEJ kase, aby platila materske davky, tomu sa hovori konzervativizmus v praxi.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group