ISSN 1335-8715

18-10-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Prop.sk a panslavizmus: druhé kolo

Pani Sepešiová patrí k nadšeným glosátorom mojich článkov. Komentovala už môj text Pohľad do plytčín Slovákovej duše a teraz už aj môj článok k jej webstránke s názvom Prop. sk – konzervatívci alebo paranoici? Na moje veľké sklamanie sa vo svojej reakcii Anti-slovanský negativizmus nevenuje vyvracaniu mojich náhľadov na psychologické korene konšpiračného myslenia (ktoré nazýva „jalovými teoretickými diskusiami“), ale problematike Slovanstva, čo je téma, ktorú som vo svojom článku spomenul len okrajovo.

Reakcia na príspevok

RE: Ak kritizovať komunizmus
autor: Lukas Krivosik
pridané: 19-10-2006 12:36


Romco, pravdepodobne prispevky nikoho tu na Pravom Spektre nie su take trapne ako tie tvoje. Blbecek sa v cloveku prejavi, aj ked si da nick "historia".

Daniela Landu som si oblubil niekedy okolo roku 1997. Myslim, ze prvu vec, na ktoru som od neho narazil bol album "Chciply dobry vili" z roku 1995. Frontmanom skupiny Orlik bol niekedy v roku 1990. Sam sa s tym v niektorych neskorsich pesnickach vysporiadava a dnes sa da povedat, ze Daniel Landa nie je skinhead, ani nacista. A ja som tiez nikdy nebol skinheadom, ani nacistom.

Hoci chapem, ze ked niekomu visi nad postelou plagat Nicka Cartera, moze ho sokovat, ak niekto rad pocuva Landu alebo Rammstein.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group