ISSN 1335-8715

14-10-2006   Martin Pener   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Ich bin ein Pressburger

Osem rokov sme mali pokoj od komunistov rekvalifikovaných na nacionalistov. Po parlamentných voľbách pseudovlastenci mocní vyjadreniami, no slabí reálnymi činmi opäť vytŕčajú rožky. V Literárnom týždenníku si na mušku vzali Bratislavu, ktorej mnohí paradoxne vďačia za svoju kariéru. Vyzývajú primátora Bratislavy, aby nedopustil odstrániť Štúrovu sochu zo Štúrovho námestia.

Reakcia na príspevok

RE: Melting Pot
autor: Danoslav
e-mail: danoslav@centrum.sk
pridané: 19-10-2006 10:54


Libertarián: Prečo by parky mali byť bezpečnejšie vo vlastníctve štátu, či samosprávy?? Práve tam sa predsa sústreďujú najväčšie tlaky investorov. Nerád by som tresol, ale zdá sa mi, že NewYorkský Central Park má súkromného majiteľa, alebo aspoň zakladateľa.

Ku tým papalášom a voličom: Je to nesprávne, ale určite nie nepochopiteľné. Ak by si voliči zvolili iných poslancov a papalášov, správali by sa zodpovednejšie? Pochybujem. Dokázali by investori so seberovnou súkromnou firmou mávať tak ako so samosprávou? Tiež pochybujem


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2023 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group