ISSN 1335-8715

18-10-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Prop.sk a panslavizmus: druhé kolo

Pani Sepešiová patrí k nadšeným glosátorom mojich článkov. Komentovala už môj text Pohľad do plytčín Slovákovej duše a teraz už aj môj článok k jej webstránke s názvom Prop. sk – konzervatívci alebo paranoici? Na moje veľké sklamanie sa vo svojej reakcii Anti-slovanský negativizmus nevenuje vyvracaniu mojich náhľadov na psychologické korene konšpiračného myslenia (ktoré nazýva „jalovými teoretickými diskusiami“), ale problematike Slovanstva, čo je téma, ktorú som vo svojom článku spomenul len okrajovo.

Reakcia na príspevok

Dobry, ale trochu povrchny
autor: LIBERTARIAN
pridané: 19-10-2006 8:34


1. Prop.sk je moralne hnojisko, ale je to NASE SLOVENSKE hnojisko. Distancovat sa od PROPu znamena distancovat sa od zakladnych vlastnosti slovenskeho naroda.

2. PROP je dosledok, nie PRICINA. Kritizovat, liecit treba PRICINY, nie DOSLEDKY

3. Autor v clanku kritizuje nazor, ze :
„ľavica a pravica, konzervativizmus, socializmus a liberalizmus, sú len škatuľky, ktoré patria do minulosti.“.
Lenze tento nazor potvrdzuju svojim chovanim aj tí, ktorych v zasade uznavas a chvalis – funkcionari KDH . Uvedene politologicke kategorie naozaj zacinaju patrit minulosti, pretoze predstavitelia tychto jednotlivych smerov v praxi konaju V ROZPORE s tymito kategoriami. A pribudla dalsia, PIATA kategoria – ETATISTI. A podla tejto kategorie sa spravaju laviciari, konzervativci , aj tzv.praviciari. A LIBERALI, teda SKUTOCNI liberali skoro vymreli.
Pravicovy konzervativec (!?!?!?) Carnogursky otvorene suhlasil so vstupom KDH do koalicie s bolsevnikom Ficom !!!!

4. To ostatne o Rusoch, je uz klasicky folklor. Rusov miluje aj (slusny clovek) Carnogursky, sucasne nenavidi Amikov (na PROPe by dobre zapadol). Tieto uvahy hovoria velmi malo o podstatach problemov.
5. Ten clanok je malo politologicky kompaktny, zbytocne sa zaobera DOSLEDKAMI, malo pricinami. Ale samotne smerovanie clanku ocenujem.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group