ISSN 1335-8715

18-10-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Prop.sk a panslavizmus: druhé kolo

Pani Sepešiová patrí k nadšeným glosátorom mojich článkov. Komentovala už môj text Pohľad do plytčín Slovákovej duše a teraz už aj môj článok k jej webstránke s názvom Prop. sk – konzervatívci alebo paranoici? Na moje veľké sklamanie sa vo svojej reakcii Anti-slovanský negativizmus nevenuje vyvracaniu mojich náhľadov na psychologické korene konšpiračného myslenia (ktoré nazýva „jalovými teoretickými diskusiami“), ale problematike Slovanstva, čo je téma, ktorú som vo svojom článku spomenul len okrajovo.

Reakcia na príspevok

???
autor: fero
pridané: 18-10-2006 22:26


„...zlá skazená, bezbožná a úpadková Amerika na Západe. A hlboká, duchovná, morálna, čistá, panenská a zbožná Matička Rus na Východe.
...no je to nielen inak, ale presne naopak“

Naozaj si myslíš, že je to naopak, dokonca presne naopak? Príklady zbožnosti i bezbožnosti nájdeme na oboch stranách dosť. Len Boh môže správne posúdiť čoho je kde viac.

Pravoslávna cirkev. Pápež Ján Pavol II ju považoval za najbližšiu ku Katolíckej cirkvi a nie protestantské cirkvi v Amerike.

Aký máš názor na Vladimíra Jukla, Silvestra Krčméryho, ktorí aj napriek osobnému komunistickému prenasledovaniu obracali svoj zrak a svoje nádeje na Rusko? Čo si myslíš o zjavení vo Fatime?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group