ISSN 1335-8715

18-10-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Prop.sk a panslavizmus: druhé kolo

Pani Sepešiová patrí k nadšeným glosátorom mojich článkov. Komentovala už môj text Pohľad do plytčín Slovákovej duše a teraz už aj môj článok k jej webstránke s názvom Prop. sk – konzervatívci alebo paranoici? Na moje veľké sklamanie sa vo svojej reakcii Anti-slovanský negativizmus nevenuje vyvracaniu mojich náhľadov na psychologické korene konšpiračného myslenia (ktoré nazýva „jalovými teoretickými diskusiami“), ale problematike Slovanstva, čo je téma, ktorú som vo svojom článku spomenul len okrajovo.

Reakcia na príspevok

RE: a este nieco
autor: jednokto
pridané: 18-10-2006 16:31


ale prosim ta treba ich nazyvat socialistami, lebo oni sami sa tak hanbia nazvat a preto sa davaju na celu nalepku liberalizmu..

neviem ktory liberal, skutocny liberal by vravel ze je potrebne sa spojit s lavicou!! kazdy spravny liberal vidi v lavici smrtelne nebezpecenstvo slobody!! "libeali" ako havran ml. si absolutne najdolezitejsi cornerstone liberalizmu - slobodu - vymenili za cornerstone iny - za "istotu" a "batusku stat".... a preto nemaju pravo sa nyzyvat liberalmi... clovek sa nestane liberalom iba preto, ze je za potraty a nalepi si berusku na klopu saka, ale pritom bude posliapavat prava vlastnikov pody alebo si bude pod zamienkou solidarity kupovat za penaize cudzich lasku proletariatu...

havranove reci o politickomhumanizme su presne take ako reci Dubceka o socializme s ludskou tvarou..jeden aj druhy si pod tym humanizmom alebo ludskou tvarou predstavovali to iste - "laskavy" socializmus...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group