ISSN 1335-8715

14-10-2006   Martin Pener   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Ich bin ein Pressburger

Osem rokov sme mali pokoj od komunistov rekvalifikovaných na nacionalistov. Po parlamentných voľbách pseudovlastenci mocní vyjadreniami, no slabí reálnymi činmi opäť vytŕčajú rožky. V Literárnom týždenníku si na mušku vzali Bratislavu, ktorej mnohí paradoxne vďačia za svoju kariéru. Vyzývajú primátora Bratislavy, aby nedopustil odstrániť Štúrovu sochu zo Štúrovho námestia.

Reakcia na príspevok

RE: Rozporuplny clanok
autor: astalavista
pridané: 18-10-2006 0:09


Keby si sa trocha orientoval na hip-hopovej scéne (portálov venovaných hip-hopu je niekoľko desiatok) tak by si nenapísal takú kravinu. Vrabca a Helika nikto nepovažuje za súčasť hip-hopovej kultúry. H16 nie sú rapery ale trapery.

A to čo píšu na dfens-cz je pohľad laika, na dnešnýˇ hip-hop. V US je hip-hop v 1. rade komercia, stačí sa pozrieť na G-Unit(Loid Banks, 50Cent, Olivia, Young Buck a iné s..čky), chlapcov a dievčatá z dobrých rodín hrajúcich sa na gangstrov ktorí rapujú o tom ako sa nahúlili cez vodné, potrtkali najlepšie babenky, šňupali najkvalitnejší kox, ako 50Cent skončil so 7dmimi guľkami aké disky majú namontované na svojom luxusnom off-roade a ako žije hip-hopová smotánka. DMX v každom klipe breše(a to doslova) ako mu niekto podrezal 7 dobermanov.

Ale treba si vypočuť aj ludí ktorí v hip-hope niečo dokázali(Game, Dr.Dre, NAS, Busta, Method Man, Guru, 2PAC, RZA, Toni Touch, Cypress Hill etc).


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2023 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group