ISSN 1335-8715

14-10-2006   Martin Pener   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Ich bin ein Pressburger

Osem rokov sme mali pokoj od komunistov rekvalifikovaných na nacionalistov. Po parlamentných voľbách pseudovlastenci mocní vyjadreniami, no slabí reálnymi činmi opäť vytŕčajú rožky. V Literárnom týždenníku si na mušku vzali Bratislavu, ktorej mnohí paradoxne vďačia za svoju kariéru. Vyzývajú primátora Bratislavy, aby nedopustil odstrániť Štúrovu sochu zo Štúrovho námestia.

Reakcia na príspevok

Odťahovka = mafia
autor: Dušan
e-mail: dusan.mihalik@chello.sk
pridané: 17-10-2006 12:25


Odťahovanie áut je v Bratislave už dávno pod palcom mafie z magistrátu. Jeden z predstaviteľov mesta (nepamätám si jeho meno) v jednej relácii Zákruty na SRO "dokazoval", že mesto nemá nič z poplatkov za odtiahnutie a všetci volajúci mu dokazovali, že poplatky sú neuveriteľne prestrelené. Vysvetlenie je pomerne jednoduché - mesto z toho nemá nič, ale určitý ľudia na magistráte určite áno. A keďže tento stav trvá dlho a je všeobecne známi tak mi neostáva len konštatovať, že predstavitelia Bratislavy = mafiáni - dodávam, že pravicový (čo mi je ako pravičiarovi zvlášť ľúto).

Čo sa týka výstavby tak je jasné, že o hlavného architekta na magistráte nie je záujem a majú ho ako formalitu. Už len čakám, kedy to vzdá a prestane byť bábkou, krujúcou stavebné mafie na magistráte.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2023 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group