ISSN 1335-8715

14-10-2006   Martin Pener   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Ich bin ein Pressburger

Osem rokov sme mali pokoj od komunistov rekvalifikovaných na nacionalistov. Po parlamentných voľbách pseudovlastenci mocní vyjadreniami, no slabí reálnymi činmi opäť vytŕčajú rožky. V Literárnom týždenníku si na mušku vzali Bratislavu, ktorej mnohí paradoxne vďačia za svoju kariéru. Vyzývajú primátora Bratislavy, aby nedopustil odstrániť Štúrovu sochu zo Štúrovho námestia.

Reakcia na príspevok

RE: Su spat
autor: LIBERTARIAN
pridané: 17-10-2006 9:54


Z clanku SME :
" Zvlášť pritom kritizuje diskusné relácie STV, ktoré sú vraj "neraz tendenčné a neobjektívne, čo pramení z ideového prepojenia niektorých tvorcov týchto relácií s politikmi súčasnej opozície". Ako príklad uvádza Kovarčík reláciu novinára Štefana Hríba Pod lampou. "

Samozrejme sa im nepaci. Ich volici, kategoria ludi z "Pasienkov" (v blave ) a divaci relacie Pod lampou su dve kategorie ludi, ktore nemaju ziaden prienik (matematicky povedane). STV nemoze vyhoviet OBOM SKUPINAM ludi sucasne.
ZAVAZNEJSOU otazkou vsak je, ci moze spolocne existovat obe skupiny ludi v jednok state.
Je az neuveritelne, ze "duchovni otcovia" ludi z Pasienkov bojuju za Stura, a ti druhi pridu o program Pod lampou z rozhodnutia tych pasienkovych.
Nie je asi nahoda, ze Hrib sa v poslednej dobe venuje ciste NEPOLITICKYM temam. Hoci je iste lepsi politolog ako chemik, estetik, sociolog...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2023 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group