ISSN 1335-8715

10-12-2005   Martin Hanus   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Nezabíjajte ma, prosím

Holandská vláda predložila zákon, ktorý umožňuje eutanáziu nevyliečiteľne chorých detí do dvanásť rokov so súhlasom rodičov. Krajina tolerancie, ktorá je pre mnohých vzorom a západným predvojom nových etických prístupov, tak prelamuje poslednú hrádzu. Kam smeruje postkresťanská civilizácia?

Reakcia na príspevok

Eutanazia Euthelia
autor: alexander
e-mail: alexander213@azet.sk
pridané: 20-09-2006 14:56


Kazdy, zdravy ci chory pacient je vlastnikom svojho zivota a slobodnej vole. Kazdy ma pravo zvolit si smrt! Je len smutne kolko ludi nema moznost spachat samovrazdu a su bezmocny vo svojom prizerani sa ako lekary a pribuzny ignoruju ich ziadost o ukoncenie zivota. MNE SA TO ROZHODNE NESTANE! SOM PO TRETOM POKUSE O SAMOVRAZDU A PLANUJEM POSLEDNY USPESNY POKUS. Uz len zohnat 500mg diazepamu a 350mg hypnogenu bol velky problem ale teraz mam volbu vo svojich rukach. To je len moje stastie ze som mlady a zdravy a dokazem si takto pomoct. Je mi luto ludi co ziju zo smrtelnou chorobou a tuto moznost nemaju.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group