ISSN 1335-8715

31-08-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Vysoká hra patriotov

Vzťahy Slovákov a Maďarov pripomínajú nekonečnú šachovú partiu. Na oboch stranách sú žiadaní najmä inteligentní stratégovia. No my Slováci do tohto zápasu zvykneme zásadne nominovať len krčmových krikľúňov, čo nepoznajú pravidlá kráľovskej hry a ohrozujú naše vlastné figúrky. Dokazujú to aj nemotorné a nie veľmi inteligentné reakcie našich vládnych predstaviteľov v aktuálnych slovensko-maďarských treniciach.

Reakcia na príspevok

RE: realita
autor: LIBERTARIAN
pridané: 04-09-2006 11:11


Este doplnam k tvojim slovam :

"S tymto plebejskym chapanim Slovakov prisiel Minac. Slovaci mu uverili. Teda hovorime tu zhruba o dvoch tretinach nacionalno-socialistickych Slovakov. ..........ale je fakt, ze velmi vela Slovakov sa takto samoidentifikuje a myslia si, ze im ich plebejskost sluzi ku cti. "

- Dve tretiny Slovakov ?. Zvysna tretina pravdepodobne nie su SLOVACI, ale potomkovia Poliakov, Nemcov, Cechov, Zidov. Takze aspon 90% Slovakov je plebs. A oni sami toto povazuju za PREDNOST, az pokial ich takto nepomenuje niekto iny. Vtedy sa zrazu urazia. V zahranicnych reklamach robia zo seba narod pastierov, a potom su urazeni....


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group