ISSN 1335-8715

31-08-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Vysoká hra patriotov

Vzťahy Slovákov a Maďarov pripomínajú nekonečnú šachovú partiu. Na oboch stranách sú žiadaní najmä inteligentní stratégovia. No my Slováci do tohto zápasu zvykneme zásadne nominovať len krčmových krikľúňov, čo nepoznajú pravidlá kráľovskej hry a ohrozujú naše vlastné figúrky. Dokazujú to aj nemotorné a nie veľmi inteligentné reakcie našich vládnych predstaviteľov v aktuálnych slovensko-maďarských treniciach.

Reakcia na príspevok

realita
autor: LIBERTARIAN
pridané: 04-09-2006 10:51


Lukas Krivosik :
I. Ziadna VYSOKA HRA PATRIOTOV sa tu nehra. To iba slovenski nacionalisticki politici ziskavaju vnutropoliticke body hrou s "madarskou kartou".

II. To, ze sa slovaci daju tak ochotne nachytat na nacionalisticku udicku - je dokazom intelektualnej malosti, menejcennosti , ktoru si sami nositelia najlepsie uvedomuju, lenze ju nikdy nepriznaju.

III. O kvalite slovenskeho naroda nemam ziadne iluzie. Staci si pobehat po slovenskych a ceskych diskusnych (a podobnych) www a jasne vidiet , co sme zač. Doporucujem hlavne SME diskusie.

IV. Antimadarizmom (antičechizmom) ukazuju slovaci vlastnu ubohost aj pred okolitym svetom.

"...my Slováci do tohto zápasu zvykneme zásadne nominovať len krčmových krikľúňov, čo nepoznajú pravidlá kráľovskej hry a ohrozujú naše vlastné figúrky. Dokazujú to aj nemotorné a nie veľmi inteligentné reakcie našich vládnych predstaviteľov "

-My tam nominujeme predstavitelov podla vlastneho obrazu. Nasi celni politici su TYPICKOU VZORKOU slovenskeho naroda.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group