ISSN 1335-8715

31-08-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Vysoká hra patriotov

Vzťahy Slovákov a Maďarov pripomínajú nekonečnú šachovú partiu. Na oboch stranách sú žiadaní najmä inteligentní stratégovia. No my Slováci do tohto zápasu zvykneme zásadne nominovať len krčmových krikľúňov, čo nepoznajú pravidlá kráľovskej hry a ohrozujú naše vlastné figúrky. Dokazujú to aj nemotorné a nie veľmi inteligentné reakcie našich vládnych predstaviteľov v aktuálnych slovensko-maďarských treniciach.

Reakcia na príspevok

RE: 4 body
autor: tato
pridané: 02-09-2006 19:15


Myslim, ze pozadujes nemozne .

1. bod je neuskutocnitelny . Neda sa zakazat tarat o comkolvek a dobrovolne sa to dosiahnut, predpokladam, asi tiez neda .
2. bod je tak siroko koncipovany , ze sa z toho da vytazit cokolvek . Napriklad, kto urci co este ohrozuje a co uz nie celistvost ? A s tymi nazvami miest, naozaj neviem preco sa Sturovo nevola Parkany . Cize otazky znie ci by si bol aj za zrusenie nezmyselnych nazvov obci a vratenie sa k povodnym ?
3. bod je podobny len obrateny , ktore formy su tie ze smeruju uz k autonomii a ktore este nie ?
4. bod ktore predmety mas na mysli ? A co ak ich druha strana povazuje za este vacsie kulturne dedicstvo ? A bude ziadat navratenie Komaromu, Parkany, Petrzalky,....?

Myslim, ze Tvoj zaciatok je zly .


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group