ISSN 1335-8715

31-08-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Vysoká hra patriotov

Vzťahy Slovákov a Maďarov pripomínajú nekonečnú šachovú partiu. Na oboch stranách sú žiadaní najmä inteligentní stratégovia. No my Slováci do tohto zápasu zvykneme zásadne nominovať len krčmových krikľúňov, čo nepoznajú pravidlá kráľovskej hry a ohrozujú naše vlastné figúrky. Dokazujú to aj nemotorné a nie veľmi inteligentné reakcie našich vládnych predstaviteľov v aktuálnych slovensko-maďarských treniciach.

Reakcia na príspevok

RE: Shit
autor: tato
pridané: 01-09-2006 12:18


" Ktorý Slovák nemá nič proti Maďarom ten nenávidí Židov, Arabov, Čechov, východniarov, Angličanov, Američanov imperialistov atd. "

Presne ako si napisal, Slovak nielen, ze nema rad inych, ale ani vlastnych . Povestne bitky medzi susednymi dedinami, do konca hornymi a dolnymi koncami tej istej dediny kvoli dievcatam, alebo len tak z frajeriny. Folklor : - jedna z najznamejsich pesniciek, ked Svako Ragan (J. Kroner) spieva "Dockajte Myjavane vyndete na ulicu ...."
Slovak nema rad ani sam seba .


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group