ISSN 1335-8715

31-08-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Vysoká hra patriotov

Vzťahy Slovákov a Maďarov pripomínajú nekonečnú šachovú partiu. Na oboch stranách sú žiadaní najmä inteligentní stratégovia. No my Slováci do tohto zápasu zvykneme zásadne nominovať len krčmových krikľúňov, čo nepoznajú pravidlá kráľovskej hry a ohrozujú naše vlastné figúrky. Dokazujú to aj nemotorné a nie veľmi inteligentné reakcie našich vládnych predstaviteľov v aktuálnych slovensko-maďarských treniciach.

Reakcia na príspevok

Shit
autor: ACMilan
webstránka: http://www.anti-state.com/
pridané: 01-09-2006 0:39


Pre (väčšinu) nás Slovákov je typická nenávisť nielen k Maďarom, ale inakosti všeobecne. Lukáš to veľmi pekne demonštruje vo svojich antiislamských článkoch. Ktorý Slovák nemá nič proti Maďarom ten nenávidí Židov, Arabov, Čechov, východniarov, Angličanov, Američanov imperialistov atd. Proste náš národ nikdy nič nedosiahol tak si svoj komplex(alebo ako to nazvať) kompenzuje závisťou a nenávisťou - ktorá mimochodom nemá logický základ: Kto sa narodil v Žiline musí byť automaticky dobrák aj keď sa živý ako výpalník alebo nájomný zabijak, ale beda! ak sa niekoho rodisko nachádza 150km južnejšie je Maďarský hajzel zlodej a lump, len preto, že používa iné dorozumievacie prostriedky aj keby to bola samotná matka Tereza. Prosím vás čo je to jazyk, čo je to jazyk? je to zhluk samohlások a spoluhlások nič viac! Neviem prečo by som si mal na niečom takom zakladať veď je to nezmysel! Ja osobne by som bol najradšej keby sme sa stali Americkou kolóniou(aj keď mi je tlčhuba Bush značne nesympatický). Čo sa týka tolerancie máme sa od Amíkov čo učiť. Týmto chcem oficiálne prehlásiť že sa vzdávam Slovenskej národnosti, a budem robiť všetko preto aby Slovensko ako štát zaniklo.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group