ISSN 1335-8715

31-08-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Vysoká hra patriotov

Vzťahy Slovákov a Maďarov pripomínajú nekonečnú šachovú partiu. Na oboch stranách sú žiadaní najmä inteligentní stratégovia. No my Slováci do tohto zápasu zvykneme zásadne nominovať len krčmových krikľúňov, čo nepoznajú pravidlá kráľovskej hry a ohrozujú naše vlastné figúrky. Dokazujú to aj nemotorné a nie veľmi inteligentné reakcie našich vládnych predstaviteľov v aktuálnych slovensko-maďarských treniciach.

Reakcia na príspevok

RE: znoska omylov bez dokazov
autor: jednokto
pridané: 31-08-2006 14:40


ja lne tak slovensko.seldiacky - je tie volebne obvody/grofstva/okresy v GB niekto dakedy stanovil a nidky by ichnebol stanovil, keby dal na reci tych,ktori by mu vtedy pre par sto rokmi furt vraveli, ze to nema tradiciu

na druhej strane je uplna pravda v tom, ze slovensko uz dlhe roky furt preslapuje na jednom mieste a skoro kazde styri roky zaciname odznova - pride nova verchuska a hned totalne rozhadze komeptencie uradov, zahodi niekoter urovne uradov (teraz to budu krajske), nastoli nove, a zase je v tom brajgel.. ako pekny priklad poviem co mi povedal kamos..jeho sef sa mu na jedenj akcii stazoval, ze stracal nervy pri vybavovani stankov na vianocne trhy v BA sa rozculoval, ze dakedy to bolo vsetko zabehnute, ze hned vedel, na ktore dvere na samosprave ma zaklopat akolko doniest, ale teraz to ani boh nevie kam ma klopat a nosit, lebo sa to furt meni a aj ludia sa furt menia :)

dalsia neuveritelna vec, ako meciarova suita rozondila samospravu, pomaly kazdy laz pod velkym stromom ma okres a suitu uradnikov..


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group