ISSN 1335-8715

31-08-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Vysoká hra patriotov

Vzťahy Slovákov a Maďarov pripomínajú nekonečnú šachovú partiu. Na oboch stranách sú žiadaní najmä inteligentní stratégovia. No my Slováci do tohto zápasu zvykneme zásadne nominovať len krčmových krikľúňov, čo nepoznajú pravidlá kráľovskej hry a ohrozujú naše vlastné figúrky. Dokazujú to aj nemotorné a nie veľmi inteligentné reakcie našich vládnych predstaviteľov v aktuálnych slovensko-maďarských treniciach.

Reakcia na príspevok

RE: balkanske riesenie
autor: Lukas Krivosik
pridané: 31-08-2006 13:20


Tiez si myslim, ze tie Palatove dristy su trapne. Neviem, preco si ho v .tyzdni drzia. Mne vsak skor vadi take to tahanie zien do kazdeho jeho clanku. Ma napriklad napisat o politickej situacii na Ukrajine a polovica clanku je o nejakej studentke Masi, co tam stretol a mozno aj nieco ine.

Proste Palata sa snazi ukazat, ze sice "som muz v prechode, ale zeny ma stale zeru". Aj ked iba na Ukrajine. Na clanku o Slotovom rozhovore v LN ocenujem, ze tam taketo ulety nezakomponoval.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group