ISSN 1335-8715

31-08-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Vysoká hra patriotov

Vzťahy Slovákov a Maďarov pripomínajú nekonečnú šachovú partiu. Na oboch stranách sú žiadaní najmä inteligentní stratégovia. No my Slováci do tohto zápasu zvykneme zásadne nominovať len krčmových krikľúňov, čo nepoznajú pravidlá kráľovskej hry a ohrozujú naše vlastné figúrky. Dokazujú to aj nemotorné a nie veľmi inteligentné reakcie našich vládnych predstaviteľov v aktuálnych slovensko-maďarských treniciach.

Reakcia na príspevok

znoska omylov bez dokazov
autor: kazatel
pridané: 31-08-2006 9:49


"Kedysi tu totiž boli tri vyprofilované maďarské politické strany, o ktorých by sa dalo povedať, že ich spájala ideológia: MKDH, Maďarská občianska strana a Spolužitie. Minimálne u maďarských kresťanských demokratov a občianskych liberálov bola šanca, že časom zrastú s podobne orientovanými slovenskými stranami."

nikdy ziadna sanca nebola. vsetky tieto strany sa pospajali z jedneho jedineho dovodu a to kvoli moci. to ze par amaterov nebolo schopnych ziskat pat parcent je ich chyba. osobne som za to aby taketo stranicky (KDH, SMK, Slobodne Fora, televizne strany) nadobro odisli do dejin. stacilo by spravit system ako je v UK (FIRST PASS THE POST) a bolo by vsetko krasne vyriesene. nuly (SMK, KDH, HZDS) by prestali vydierat velkych (SMER, SDKU)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group